Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Paul Smith Extreme Sport Paul Smith dla mężczyzn

Paul Smith Extreme Sport Paul Smith dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 3

Paul Smith Extreme Sport Paul Smith dla mężczyzn Zdjęcia Paul Smith Extreme Sport Paul Smith dla mężczyzn Zdjęcia Paul Smith Extreme Sport Paul Smith dla mężczyzn Zdjęcia

Paul Smith Extreme Sport marki Paul Smith to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Paul Smith Extreme Sport został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytrusy, cytryna i mięta; nutami serca są lawenda, geranium i pieprz; nutami bazy są fasolka tonka, cedr i kadzidło.

Cytrusy Cytryna Mięta

Lawenda Geranium Pieprz

Fasolka tonka Cedr Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paul Smith Extreme Sport by Paul Smith.

Paul Smith Extreme Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Paul Smith Extreme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Paul Smith Extreme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paul Smith Extreme Sport marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paul Smith Extreme Sport marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Body Kouros Chanel Allure Homme Sport Tom Ford Tuscan Leather Carolina Herrera 212 VIP Men Amouage Jubilation for Men Dolce&Gabbana D&G Chanel Allure Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Gucci Gucci pour Homme Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Rasasi Egra Men Christian Dior Dior Homme Intense Abercrombie & Fitch Fierce Creed Aventus Hermes Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Chanel Egoiste Platinum Nasomatto Black Afgano