Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

PS Fine Cologne Paul Sebastian dla mężczyzn

PS Fine Cologne Paul Sebastian dla mężczyzn

Mam: 5 Chcę: 2

żółtych kwiatów

PS Fine Cologne marki Paul Sebastian to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. PS Fine Cologne został wydany w 1979 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, lawenda, piżmo, jaśmin, mech dębowy, szałwia, ylang-ylang i róża.

Ambra Lawenda Piżmo Jaśmin Mech dębowy Szałwia Ylang-ylang Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PS Fine Cologne by Paul Sebastian.

PS Fine Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Sebastian PS Fine Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Sebastian PS Fine Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PS Fine Cologne marki Paul Sebastian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PS Fine Cologne marki Paul Sebastian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Avon Individual Blue for Him Michael Jordan Michael Jordan Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope MAC MAC Creations Hue: Naked Honey DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Adidas Adidas Team Force Azzaro Azzaro Aqua Verde Calum Best Calum Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Yves Rocher Samarkande