Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Blanc Paul & Joe dla kobiet

Blanc Paul & Joe dla kobiet

migdałowy

Blanc marki Paul & Joe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Blanc został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są głóg, dzięgiel i migdał; nutami serca są groszek pachnący, frezja, lilia i róża; nutami bazy są piżmo, heliotrop i mleko.

Głóg Dzięgiel Migdał

Groszek pachnący Frezja Lilia Róża

Piżmo Heliotrop Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blanc by Paul & Joe.

Pure Style

Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul & Joe Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul & Joe Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blanc marki Paul & Joe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blanc marki Paul & Joe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley April Violets Badgley Mischka Fleurs de Nuit Annick Goutal Heure Exquise Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Pupa Very Flower Rosa L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Bill Blass Couture 6 Fragonard Bleu Riviera DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Serge Lutens Bas de Soie Des Filles a la Vanille Imma