Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Une Belle Journee Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn

Une Belle Journee Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn

Une Belle Journee Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Une Belle Journee marki Paul Emilien to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Une Belle Journee został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patrick Bodifée. Nutami głowy są lima, róża turecka, mięta, irys i mandarynka; nutami serca są liść fiołka, różowy pieprz, piwonia, róża, kocanka, geranium i jaśmin; nutami bazy są jaśmin, skóra i mech dębowy.

Lima Róża turecka Mięta Irys Mandarynka

Liść fiołka Różowy pieprz Piwonia Róża Kocanka Geranium Jaśmin

Jaśmin Skóra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Belle Journee by Paul Emilien.

Une Belle Journee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Emilien Une Belle Journee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Emilien Une Belle Journee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Belle Journee marki Paul Emilien. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Belle Journee marki Paul Emilien reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Ralph Lauren Polo Sport Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Liz Claiborne Claiborne Sport Liz Claiborne Curve for Men Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Molinard Une Souris Verte Jacques Fath Green Water M∙A∙C Creations Greenify O Boticario Uomini Demeter Fragrance New Zealand CB I Hate Perfume Memory of Kindness