Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

L`Esprit Divin Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn

L`Esprit Divin Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn

dymny
L`Esprit Divin Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L`Esprit Divin Paul Emilien dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L`Esprit Divin marki Paul Emilien to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, L`Esprit Divin został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patrick Bodifée. Nutami głowy są imbir, madagaskarskie goździki, szafran indyjski, kardamon, gałka muszkatołowa, ambra, róża, wanilia, kadzidło i grejpfrut; nutami serca są drzewo różane, drzewo sandałowe, paczula, migdał ziemny, nuty drzewne, liść fiołka i piżmo; nutami bazy są róża turecka, ambra i piżmo.

Imbir Madagaskarskie goździki Szafran indyjski Kardamon Gałka muszkatołowa Ambra Róża Wanilia Kadzidło Grejpfrut

Drzewo różane Drzewo sandałowe Paczula Migdał ziemny Nuty drzewne Liść fiołka Piżmo

Róża turecka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Esprit Divin by Paul Emilien.

L`Esprit Divin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Emilien L`Esprit Divin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Emilien L`Esprit Divin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Esprit Divin marki Paul Emilien. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Esprit Divin marki Paul Emilien reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Calvin Klein Obsession Karl Lagerfeld Photo Caron Parfum Sacre L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Baldessarini Strictly Private Parfum d`Empire Ambre Russe Frapin 1270 Ramon Molvizar Black Goldskin Culti Terraforte Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him SoOud Asmar