Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Chypre Patyka dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ziołowy
Chypre Patyka dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chypre marki Patyka to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chypre został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium i ylang-ylang.

Geranium Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre by Patyka.

Chypre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Patyka Chypre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Patyka Chypre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre marki Patyka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre marki Patyka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Gas Gas Creed Green Valley Ormonde Jayne Ormonde Woman Gucci Gucci Pour Homme Jacques Bogart One Man Show Creed Vintage Tabarome Caesars World Caesars Man Gianfranco Ferre GFF Donna Amouage The Library Collection Opus I Lacoste 2000 Jeanne Arthes Shanghai Night