Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Passion Mediterrannee Yachting Pascal Morabito dla mężczyzn

Passion Mediterrannee Yachting Pascal Morabito dla mężczyzn

ziołowy

Passion Mediterrannee Yachting marki Pascal Morabito to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Passion Mediterrannee Yachting został wydany w 1997 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, rozmaryn, goździk (przyprawa), kadzidło, bergamotka, tymianek, bazylia, pieprz, melon, cyprys, jodła i dzięgiel.

Lawenda Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Rozmaryn Goździk (przyprawa) Kadzidło Bergamotka Tymianek Bazylia Pieprz Melon Cyprys Jodła Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Mediterrannee Yachting by Pascal Morabito.

Passion Mediterrannee Yachting Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Mediterrannee Yachting marki Pascal Morabito. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Mediterrannee Yachting marki Pascal Morabito reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Chanel Pour Monsieur Ayala Moriel Ayalitta Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Clarins Eau Dynamisante Jean Couturier Coriandre Christian Dior Diorling Daniel Vaudd Mens Rea Auguste Esprit de Chypre Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Perry Ellis Night Jacques Fath Ellipse