Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Passion Mediterrannee Avec Amour Pascal Morabito dla kobiet

Passion Mediterrannee Avec Amour Pascal Morabito dla kobiet

Passion Mediterrannee Avec Amour marki Pascal Morabito to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Passion Mediterrannee Avec Amour został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są dzięgiel, róża i nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin, konwalia i woda morska; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Dzięgiel Róża Nuty kwiatowe

Jaśmin Konwalia Woda morska

Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Mediterrannee Avec Amour by Pascal Morabito.

Passion Mediterrannee Avec Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Mediterrannee Avec Amour marki Pascal Morabito. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Mediterrannee Avec Amour marki Pascal Morabito reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Escada Into the Blue Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Emilio Pucci Acqua 330 Opus Oils Divine: Venus Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4 Susanne Lang Sula Lily Lotus Rasasi Chastity Women Antonio Puig Thais Vapro International Rampage 100% Love Roberto Capucci Nuance Liz Claiborne Curve Wave Oriflame Sensoria