Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Or Black Pascal Morabito dla mężczyzn

Or Black Pascal Morabito dla mężczyzn

Or Black marki Pascal Morabito to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Or Black został wydany w 1981 roku. Nutami głowy są bergamotka, skóra i pieprz; nutami serca są francuskie labdanum, benzoes i szałwia; nutami bazy są wetyweria, ylang-ylang, mech dębowy, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Bergamotka Skóra Pieprz

Francuskie labdanum Benzoes Szałwia

Wetyweria Ylang-ylang Mech dębowy Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or Black by Pascal Morabito.

Or Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pascal Morabito Or Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pascal Morabito Or Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or Black marki Pascal Morabito. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or Black marki Pascal Morabito reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Giorgio Armani Armani Attitude Antonio Banderas Blue Seduction David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Amouage Jubilation for Men Hermes Elixir des Merveilles Menard Menard for Men Otto Kern Signature Men Mark Buxton Around Midnight Ineke Field Notes From Paris Bugatti Pureblack Amouage The Library Collection Opus II