Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Or Black Pascal Morabito dla mężczyzn

Or Black Pascal Morabito dla mężczyzn

Or Black marki Pascal Morabito to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Or Black został wydany w 1981 roku. Nutami głowy są bergamotka, skóra i pieprz; nutami serca są francuskie labdanum, benzoes i szałwia; nutami bazy są wetyweria, ylang-ylang, mech dębowy, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Bergamotka Skóra Pieprz

Francuskie labdanum Benzoes Szałwia

Wetyweria Ylang-ylang Mech dębowy Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or Black by Pascal Morabito.

Or Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pascal Morabito Or Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pascal Morabito Or Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or Black marki Pascal Morabito. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or Black marki Pascal Morabito reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Givenchy Xeryus Rouge Nikos Sculpture pour Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Iceberg Iceberg Effusion Man Liz Claiborne Realities for Men Hermes Hermessence Brin de Reglisse Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Borsalino Panama Alexa Lixfeld 003 Grossmith Phul - Nana Bugatti Pureblack