Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Or Black Pascal Morabito dla mężczyzn

Or Black Pascal Morabito dla mężczyzn

Or Black marki Pascal Morabito to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Or Black został wydany w 1981 roku. Nutami głowy są bergamotka, skóra i pieprz; nutami serca są francuskie labdanum, benzoes i szałwia; nutami bazy są wetyweria, ylang-ylang, mech dębowy, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Bergamotka Skóra Pieprz

Francuskie labdanum Benzoes Szałwia

Wetyweria Ylang-ylang Mech dębowy Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or Black by Pascal Morabito.

Or Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pascal Morabito Or Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pascal Morabito Or Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or Black marki Pascal Morabito. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or Black marki Pascal Morabito reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Christian Dior Eau Noire Bugatti Bugatti Homme Gap Lavander Tea No.362 Hollister Socal for Men Opus Oils Divine: Eros Regency Cosmetics Jade East Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Brut Parfums Prestige Tigress Black Phoenix Alchemy Lab Dorian CnR Create Capricorn for Men