Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Sugar Daddy Partisan Parfums dla mężczyzn

skórzany
dymny
Sugar Daddy Partisan Parfums dla mężczyzn Zdjęcia

Sugar Daddy marki Partisan Parfums to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Sugar Daddy został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aleksandr Perevertaylo. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, grejpfrut, rozmaryn, aldehydy, nasiona marchwi, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, jaśmin, lawenda, geranium, goździk (roślina), skóra, wanilia, paczula, wetyweria, elemi, brzoza, cedr, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Rozmaryn Aldehydy Nasiona marchwi Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Jaśmin Lawenda Geranium Goździk (roślina) Skóra Wanilia Paczula Wetyweria Elemi Brzoza Cedr mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sugar Daddy by Partisan Parfums.

Sugar Daddy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Partisan Parfums Sugar Daddy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Partisan Parfums Sugar Daddy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sugar Daddy marki Partisan Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sugar Daddy marki Partisan Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Jean Paul Gaultier Le Male Puma Flowing Man Guess Guess Suede Alfred Dunhill Dunhill London Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Clive Christian X for Men Nicole Farhi Homme Alain Delon Ad Alain Delon Plus Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Amouage The Library Collection Opus II Black Phoenix Alchemy Lab Dorian