Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Silky Way Partisan Parfums dla kobiet i mężczyzn

Silky Way Partisan Parfums dla kobiet i mężczyzn

Silky Way Partisan Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Silky Way marki Partisan Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Silky Way został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aleksandr Perevertaylo. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mirt, anyż gwiazdkowaty, jaśmin, lawenda, fasolka tonka, wetyweria, drzewo sandałowe, balsam tolu i czarny kardamon.

Bergamotka Mirt Anyż gwiazdkowaty Jaśmin Lawenda Fasolka tonka Wetyweria Drzewo sandałowe Balsam Tolu Czarny kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silky Way by Partisan Parfums.

Silky Way Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Partisan Parfums Silky Way, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Partisan Parfums Silky Way, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silky Way marki Partisan Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silky Way marki Partisan Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Regina Harris Amber Vanilla Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Pacifica Mexican Cocoa Tesori d`Oriente Zenzero Calvin Klein ck IN2U Heat Him DSH Perfumes Poivre Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Sinfonia di Note Jardin d’Orient Demeter Fragrance Holy Smoke D`Orsay L'Intrigante