Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Silky Way Partisan Parfums dla kobiet i mężczyzn

Silky Way Partisan Parfums dla kobiet i mężczyzn

Silky Way Partisan Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Silky Way marki Partisan Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Silky Way został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aleksandr Perevertaylo. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mirt, anyż gwiazdkowaty, jaśmin, lawenda, fasolka tonka, wetyweria, drzewo sandałowe, balsam tolu i czarny kardamon.

Bergamotka Mirt Anyż gwiazdkowaty Jaśmin Lawenda Fasolka tonka Wetyweria Drzewo sandałowe Balsam Tolu Czarny kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silky Way by Partisan Parfums.

Silky Way Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Partisan Parfums Silky Way, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Partisan Parfums Silky Way, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silky Way marki Partisan Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silky Way marki Partisan Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Rochas Byzance Victoria`s Secret Rapture Coty Dulce Vanilla Penhaligon`s LP No.9 for Men Davidoff Hot Water Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom JoAnne Bassett Spicy Oriental DSH Perfumes Cafe Noir Lee Cooper Originals Gentlemen Vicky Tiel Venus De L'Amour Il Profvmo Chocolat Amere Swiss Arabian Khateer