Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet

Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet

Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia

Passport Tokyo marki Paris Hilton to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Passport Tokyo został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i czerwone jabłko; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i plumeria; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Czerwone jabłko

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Plumeria

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passport Tokyo by Paris Hilton.

Passport Tokyo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paris Hilton Passport Tokyo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paris Hilton Passport Tokyo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passport Tokyo marki Paris Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passport Tokyo marki Paris Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Mexx Mexx Waterlove Man Oscar de la Renta Rosamor Tom Ford Purple Patchouli Benetton United Colors of Benetton Unisex Liz Claiborne Curve Connect for Men Emanuel Ungaro Divas Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Yves Saint Laurent Parisienne Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Jeanne Arthes Romantic Story