Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet

Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet

Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport Tokyo Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia

Passport Tokyo marki Paris Hilton to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Passport Tokyo został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i czerwone jabłko; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i plumeria; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Czerwone jabłko

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Plumeria

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passport Tokyo by Paris Hilton.

Passport Tokyo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paris Hilton Passport Tokyo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paris Hilton Passport Tokyo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passport Tokyo marki Paris Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passport Tokyo marki Paris Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Borsalino Borsalino Pour Elle Sarah Jessica Parker Twilight Ajmal Facets of Her Sonoma Scent Studio Wood Violet Molinard Les Fleurs: Violette Yves Saint Laurent Parisienne Bruno Acampora Musc Girard Provence Spring La Bouquetiere Desir Absolu Faberlic Aora