Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Passport South Beach Paris Hilton dla kobiet

Passport South Beach Paris Hilton dla kobiet

Passport South Beach Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport South Beach Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport South Beach Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Passport South Beach Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia

Passport South Beach marki Paris Hilton to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Passport South Beach został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lotos, frezja i nektarynka; nutami serca są osmantus, jaśmin i aksamitka; nutami bazy są drzewo sandałowe, nuty drzewne i piżmo.

Lotos Frezja Nektarynka

Osmantus Jaśmin Aksamitka

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passport South Beach by Paris Hilton.

Sunrise Women

Passport South Beach Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Klimaty Escad, ale raz cena dużo niższa, a i sam zapach lepszy od większości sztucznych, zasłodzonych zapachów owej wspomnianej marki. Kosztuje tyle, ile powinny kosztować tego typu zapachy, buteleczka okropna, choć na żywo jej nie widziałam, ale ilustracje mówią same za siebie. Dobrze skrojony, wieloowocowy, optymistyczny, z wybijającą się nektarynką - nie żadną brzoskwinią, morelą czy jakąś kiepską, sztuczną imitacją, a realnym owocem nektarynki, 1 z lepszych celebryckich zapachów.

Savanoja
Savanoja

Radosna, soczysta i pełna słońca kompozycja. Bardzo przyjemna, dodająca lekkości i beztroski mieszanka nektaryny ułożonej na tacy wyplecionej z frezji. Zapach idealny na wakacje ale myślę, że nie tylko. Nie jest to typ Escadowych kompoto-soczków. Jest w nim coś bardziej na serio i nic mnie w nim nie drażni, nie męczy.
Trwałość niezła, trzyma się dobrych parę godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paris Hilton Passport South Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paris Hilton Passport South Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passport South Beach marki Paris Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passport South Beach marki Paris Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Perfect Sense Mane Yu Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Liz Claiborne Curve Connect for Men Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Baldinini Baldinini Avon Bond Girl 007 Neil Morris Gotham Dorin Un Air de Damas Jasmine Yves Saint Laurent Parisienne Kristel Saint Martin Parfum D'Or Dana Tabu Forbidden