Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Fairy Dust Paris Hilton dla kobiet

Fairy Dust Paris Hilton dla kobiet

Fairy Dust Paris Hilton dla kobiet Filmy
Fairy Dust Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia

Fairy Dust marki Paris Hilton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fairy Dust został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mane USA. Nutami głowy są piwonia i kwiat pomarańczy; nutami serca są gardenia, lotos i brzoskwinia; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Piwonia Kwiat pomarańczy

Gardenia Lotos Brzoskwinia

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fairy Dust by Paris Hilton.

Juicy Couture
Feerie

Fairy Dust Recenzje Perfum

Asibag5
Asibag5

nie potrafie rozbierac perfum na czynniki pierwsze, ale ten zapach jest inny od wszelakich owocowych słodziaków (jakich bym sie spodziewała po Paris), na mojej skórze po pierwszym niuchnięciu poczułam delikatną brzoskwinie ale ten etap trwał może dwie minuty, a po tym zapach ewoluuje w kierunku paczuli i ta na mojej skórze wybija się na pierwszy plan i nie jest już słodkawo tylko bardziej wytrawnie w kierunku midnight poison i za to duży plus, jak dla mnie warty wypróbowania, mnie ten zapach zaskoczył ale w poztywnym sensie; wanilii na mojej skórze nie czuć w tym zapachu ani grama

Fairy Dust by Paris Hilton 2.75 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

EDP Mini 0.34oz
5.99 USD
Paris Hilton Fairy Dust by Paris Hilton Eau de Parfum Roll On .34 oz Mini for Women
Eau De Parfum 1oz
18.42 USD
Fairy Dust Perfume by Paris Hilton, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fairy Dust Perfume by Paris Hilton, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
22.99 USD
Paris Hilton Fairy Dust by Paris Hilton Eau de Parfum Spray 3.4 oz Sparkling Body Lotion 3 oz Shower Gel 3 oz for Women
Gift Set 3.4oz
26.37 USD
Fairy Dust Gift Set by Paris Hilton Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 3 oz Sparkling Body Lotion 3 oz Bath Shower Gel

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paris Hilton Fairy Dust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paris Hilton Fairy Dust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fairy Dust marki Paris Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fairy Dust marki Paris Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Too Faced Love Hangover Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Prada No2 Oeillet Esteban Angelic Flower Reminiscence Etoile de Rem Accord Parfait Rose & Neroli Demeter Fragrance White Bouquet biehl parfumkunstwerke al01 Ted Baker XO Extraordinary Le Jardin Retrouve Chevrefeuille Betty Barclay Pure Style