Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dazzle Paris Hilton dla kobiet

Dazzle Paris Hilton dla kobiet

orzechowy
Dazzle Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Dazzle Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Dazzle Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia

Dazzle marki Paris Hilton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dazzle został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Nutami głowy są brzoskwinia, czerwone jabłko i czereśnia; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek i orchidea; nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i szampan.

Brzoskwinia Czerwone jabłko Czereśnia

Kwiat pomarańczy Fiołek Orchidea

Piżmo Paczula Wanilia Szampan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dazzle by Paris Hilton.

Dazzle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paris Hilton Dazzle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paris Hilton Dazzle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dazzle marki Paris Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dazzle marki Paris Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Emanuel Ungaro Apparition Sun Guess Guess for Women Versace V/S Versus Bath and Body Works Sweet Pea LR Desperate Housewives Bree Eclectic Collections Arouse Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Rasasi Innocence Ulric de Varens Lily Prune Love Story Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Christophe Guillarme Le Tapis Rouge