Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Can Can Paris Hilton dla kobiet

Can Can Paris Hilton dla kobiet

Can Can Paris Hilton dla kobiet Filmy
Can Can Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia Can Can Paris Hilton dla kobiet Zdjęcia

Can Can marki Paris Hilton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Can Can został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są klementynka, czarna porzeczka i nektarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i dzika orchidea; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Klementynka Czarna porzeczka Nektarynka

Kwiat pomarańczy Dzika orchidea

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Can Can by Paris Hilton.

Can Can Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Pierwszy raz w zyciu mam okazje byc ciocia, na dokladke ciotka zza granicy- cos a la ciocia z Ameryki tylko na odwrot, bo przywieziona do Ameryki 'skads' (bo ktos tak wlasciwie w wieku 10 lat wie, gdzie to ta Polska jest?). Na dokladke jestem zjawiskiem ekscentrycznym, bo z Bryanna i Abbygayl zajmuje sie wszystkim- lowie zaby, wydlubuje z ziemi robaki na ryby, czytam ksiazki, znam tabliczke mnozenia na pamiec, pieczemy chleb, ukladamy wiersze. W dodatkowy zachwyt wprawiam jednak stanem posiadania ogromnej kosmetyczki, kilku pudelek kredek swiecowych crayola i toaletki wypchanej butelczynami perfum- owocu zakazanego. Malomiasteczkowym bratanicom meza blizej do szwedzkiej Pippi niz do londynskiej Sary- malej ksiezniczki. Po wypadach w parkowe krzaki, dzikich pogoniach za krolikami i brudnym psem, panny A&B pozwalaja sie jednak wykapac i wyciszaja sie przy kuchennym stole z zapalem oddajac sie rysowaniu, lepieniu ciastek i wachaniu przypraw. W weekendowe noce spia u nas spokojnie, zarozowione, zaplatane we wlosy, koty, siebie same i polarowe koce. W styczniowy, urodzinowy wieczor zjawiaja sie z zyczeniami, doniczka z hiacyntem i prezentem opakowanym w papier upstrzony klejowymi plackami. Amerykanskie objecia, spocone paluszki, mokre caluski i oczy, ktore czekaja na rozwiniecie prezentu- buteleczki Can Can Paris Hilton. Dostaje wizji utlenionych wlosow, gacioworozowej szminki i yorka w torebuni. Nic to, to prezent i doceniam ich spostrzegawczosc, ze ciocia Nana lubi perfumy. Dwie rozwichrzone pannice puchna z dumy, gdy chwale ich wybor. Kiedy wychodza, zaczynam glebsze rozwazania na temat zapachu. Wiem, ze moze sie spodobac dziewczecym nosom- dla mnie to, o dziwo, niedojrzala jeszcze wersja Euphorii. Slodsza, przesadzona w sferze dziewczecosci. Wiecej owocow, lekko mdlawa nektarynka- ratuje ja czarna porzeczka i mandarynkowa skorka. Po godzinie, dwoch na mojej skorze wychodza jednak drewienkowe aromaty z bursztynem na ambrowym podkladzie. Nastepne 6h i pod prysznicem ozywa pomaranczowa woda z platkami storczykow. Zakladam, ze panny A&B kupowaly na oslep, wydajac swoje kieszonkowe ale sprawily mi radosc i niepodzianke, dajac mi w prezencie cos, czego bym sama dla siebie nie kupila. Dostalam wersje EdP i przyznaje, ze jesli zachowac wszechdoskonaly zdrowy umiar, woda jest trwala i ladnie dojrzewa na mojej skorze. Czyli tak, jak bratanice meza- beda z nich ludzie, pojda w swiat i beda wspominac ciotke z zupelnie innego swiata.

Zakupowe okazje

EDP Mini 0.34oz
4.99 USD
Paris Hilton Can Can by Paris Hilton Eau de Parfum Pencil Spray .34 oz Mini for Women
Eau De Parfum 1oz
Can Can by Paris Hilton, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Can Can by Paris Hilton, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 4oz
32.89 USD
Paris Hilton Can Can Gift Set I. Eau De Parfum 3,4 oz Eau De Parfum 0,33 oz Shower Gel 3 oz Body Milk 3 oz
39.99 USD
Paris Hilton Can Can by Paris Hilton Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3 oz Shower Gel 3 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paris Hilton Can Can, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paris Hilton Can Can, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Can Can marki Paris Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Can Can marki Paris Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Black Opium Katy Perry Killer Queen Gloria Vanderbilt Vanderbilt Rihanna Rebelle Rihanna Reb'l Fleur Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Rocher Vanille Bourbon Giorgio Armani Si Viktor&Rolf Bonbon Christian Dior Miss Dior Cherie Christian Dior Hypnotic Poison Gucci Gucci Guilty Chopard Casmir Aftelier Cognac Hugo Boss Essence de Femme Diesel Loverdose Eau de Toilette Naomi Campbell Bohemian Garden Bruno Banani Absolute Woman Naomi Campbell Private Christian Dior Midnight Poison