Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Licorice (Reglisse) Parfums et Senteurs du Pays Basque dla kobiet i mężczyzn

Licorice (Reglisse) Parfums et Senteurs du Pays Basque dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
anyżowy

Licorice (Reglisse) marki Parfums et Senteurs du Pays Basque to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Louis. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna lukrecja i nuty przyprawowe.

Czarna lukrecja Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Licorice (Reglisse) by Parfums et Senteurs du Pays Basque.

Licorice (Reglisse) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums et Senteurs du Pays Basque Licorice (Reglisse), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums et Senteurs du Pays Basque Licorice (Reglisse), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Licorice (Reglisse) marki Parfums et Senteurs du Pays Basque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Licorice (Reglisse) marki Parfums et Senteurs du Pays Basque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Melvita Appetizing Spices Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Adidas Adidas Sport Field Miller et Bertaux A Quiet Morning Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Lorenzo Villoresi Spezie Jovan Sex Appeal Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Esme Rene Adam's Secret biehl parfumkunstwerke eo02 Yardley Iris and Lavender