Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Dalai Lama Parfums et Senteurs du Pays Basque dla mężczyzn

Dalai Lama Parfums et Senteurs du Pays Basque dla mężczyzn

ozonowy

Dalai Lama marki Parfums et Senteurs du Pays Basque to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Dalai Lama został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Louis. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, herbata, mech dębowy, geranium, szałwia i pieprz.

Cytryna Herbata mech dębowy Geranium Szałwia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dalai Lama by Parfums et Senteurs du Pays Basque.

Dalai Lama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums et Senteurs du Pays Basque Dalai Lama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums et Senteurs du Pays Basque Dalai Lama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dalai Lama marki Parfums et Senteurs du Pays Basque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dalai Lama marki Parfums et Senteurs du Pays Basque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Davidoff Davidoff Bill Blass Amazing for Men L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Avon Derek Jeter Driven Halston Catalyst for Men L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Vicky Tiel Ulysse Luciano Soprani 2 Gosh On Stage Azzaro Travelling Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux