Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Cedre de Liban Parfums et Senteurs du Pays Basque dla kobiet i mężczyzn

Cedre de Liban Parfums et Senteurs du Pays Basque dla kobiet i mężczyzn

Cedre de Liban marki Parfums et Senteurs du Pays Basque to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cedre de Liban został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Louis. Nutami głowy są nuty przyprawowe i cytrusy; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutą bazy jest cedr.

Nuty przyprawowe Cytrusy

Nuty kwiatowe

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre de Liban by Parfums et Senteurs du Pays Basque.

Cedre de Liban Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums et Senteurs du Pays Basque Cedre de Liban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums et Senteurs du Pays Basque Cedre de Liban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre de Liban marki Parfums et Senteurs du Pays Basque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre de Liban marki Parfums et Senteurs du Pays Basque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Davidoff Zino Davidoff Laura Biagiotti Venezia Naomi Campbell Mystery Yves Saint Laurent M7 Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Reminiscence 2000 Ans d'Amour Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 ID Parfums Le Temps de Reines Diesel Only The Brave Ulric de Varens Varens Original Oriental Night CB I Hate Perfume CB93 Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre