Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Pegasus Parfums de Marly dla mężczyzn

Pegasus Parfums de Marly dla mężczyzn

migdałowy

Pegasus marki Parfums de Marly to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Pegasus został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, heliotrop i kmin; nutami serca są jaśmin, gorzki migdał i lawenda; nutami bazy są ambra, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Heliotrop Kmin

Jaśmin Gorzki migdał Lawenda

Ambra Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pegasus by Parfums de Marly.

Luna Rossa Extreme

Pegasus Recenzje Perfum

Pegasus by Parfums de Marly 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums de Marly Pegasus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums de Marly Pegasus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pegasus marki Parfums de Marly. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pegasus marki Parfums de Marly reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Carolina Herrera 212 Sexy Men Puma Flowing Man Joop! Joop! Homme Guess Guess Suede Pierre Balmain BalMan Jean Patou Patou pour Homme Mila Schön Mila Schön Lui Regency Cosmetics Jade East Jacques Bogart Arabian Nights Brut Parfums Prestige Tigress