Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Ispazon Parfums de Marly dla mężczyzn

Ispazon Parfums de Marly dla mężczyzn

ziołowy
Ispazon Parfums de Marly dla mężczyzn Zdjęcia

Ispazon marki Parfums de Marly to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Ispazon został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Flori. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima, pomarańcza, tymianek i liść laurowy; nutami serca są cedr virginia i konwalia; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Cytryna Amalfi Lima Pomarańcza Tymianek Liść laurowy

Cedr Virginia Konwalia

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ispazon by Parfums de Marly.

Ispazon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums de Marly Ispazon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums de Marly Ispazon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ispazon marki Parfums de Marly. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ispazon marki Parfums de Marly reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Serge Lutens Miel De Bois Laura Biagiotti Venezia Estée Lauder Sensuous Herve Leger Herve Leger Ormonde Jayne Tolu Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots Avon Turn 4XT