Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sexiest Fantasies Va Va Voom Parfums de Coeur dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3

kakaowy
rumowy
Sexiest Fantasies Va Va Voom Parfums de Coeur dla kobiet Zdjęcia Sexiest Fantasies Va Va Voom Parfums de Coeur dla kobiet Zdjęcia Sexiest Fantasies Va Va Voom Parfums de Coeur dla kobiet Zdjęcia

Sexiest Fantasies Va Va Voom marki Parfums de Coeur to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Sexiest Fantasies Va Va Voom został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty owocowe, meksykańska czekolada, rum, piżmo i figa.

Nuty kwiatowe Nuty owocowe Meksykańska czekolada Rum Piżmo Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexiest Fantasies Va Va Voom by Parfums de Coeur.

Queen by Queen Latifah

Sexiest Fantasies Va Va Voom Recenzje Perfum

ela812
ela812

Poznałam tego słodziaczka wczoraj, dzięki uprzejmości jednej z Fragranticzanek (dziękuję Czerwiec):-)
Mam więc teraz małą próbeczkę, którą testuję drugi dzień.
Kategoria się zgadza, z tym że ja odwróciłabym kolejność, bo najintensywniej wyczuwam nuty gourmandowo-owocowe, a kwiaty to raczej delikatna osnowa zapachu. Najmocniej pachnie mi tu podana w nutach czekolada, podlana lekkim rumowym syropem i doprawiona owocem figi. Piżmo delikatnie splata się z owocami i kwiatowym podmuchem. Jest to ładny, miły dla nosa, nie odrzucający gourmandowiec, który ma pewien akord kojarzący mi się lekko z Angel T. Muglera (myślę, że to ta czekolada nasuwa takie skojarzenia) - tyle, że bez upiornego dla wielu osób dodatku paczuli (a może powinnam powiedzieć "bez dodatku upiornej paczuli";-) ).
Kompozycja jest dosyć linearna, ponieważ tylko na początku, zaraz po aplikacji intensywne są nuty głowy. Staram się je wyłuskać i nazwać, ale nie jest to dla mnie łatwe. Są tu akcenty zielono-kwiatowe i odrobina - dosłownie - jakby tytoniu (a może to nos mi robi takie psikusy, bo w składzie w ogóle go nie ma)? Potem bardzo szybko na prowadzenie wychodzą nuty jadalne i trwają sobie w nienachalny sposób, jednak cały czas przypominając o swojej obecności.
Liczę na to, że za jakiś czas ktoś z Was, Kochani, przetestuje rownież ten zapach i podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Nie doradzam jednak kupna w ciemno (choć cena jest bardzo przystępna - jak już sprawdziłam), bo nie każdy lubi takie zapachy.
Projekcja jest umiarkowana, natomiast trwałość, jak na mgiełkę do ciała (edp ani edt nie znalazłam niestety), naprawdę dobra, zwłaszcza jeśli użyje się jej na podkład z balsamu (ja testowałam po powrocie z pracy, kiedy skóra już wyprodukowała "zadaną" ilość sebum i trwałość była wtedy świetna, natomiast po prysznicu - taka sobie).
Na koniec dodam, że czuję tu również wanilię i to dosyć intensywną :-)

Sexiest Fantasies Va Va Voom by Parfums de Coeur 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexiest Fantasies Va Va Voom marki Parfums de Coeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexiest Fantasies Va Va Voom marki Parfums de Coeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Britney Spears Hidden Fantasy Moschino Cheap & Chic Light Clouds Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Victoria`s Secret Sweet Daydream Sasha Varon Soulgasm Calvin Klein ck IN2U Heat Her April Aromatics Heart Chakra Oil Payard Lychee Mousse Nicolai Parfumeur Createur Balkis Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume