Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Grand Cuir Parfums Retro dla kobiet i mężczyzn

Grand Cuir Parfums Retro dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Grand Cuir Parfums Retro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Grand Cuir marki Parfums Retro to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Grand Cuir został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są labdanum, brzoza i szałwia muszkatołowa; nutami serca są kwiat pomarańczy, geranium, róża, goździk (roślina), lawenda, liść fiołka, cynamon i estragon; nutami bazy są sosna, mech, paczula, drzewo sandałowe, piżmo i drzewo różane.

Labdanum Brzoza Szałwia muszkatołowa

Kwiat pomarańczy Geranium Róża Goździk (roślina) Lawenda Liść fiołka Cynamon Estragon

Sosna Mech Paczula Drzewo sandałowe Piżmo Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grand Cuir by Parfums Retro.

Grand Cuir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Retro Grand Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Retro Grand Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grand Cuir marki Parfums Retro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grand Cuir marki Parfums Retro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Missoni Missoni Uomo Tom Ford Tuscan Leather Etienne Aigner Aigner Black for Men Halston Halston Z14 Etat Libre d`Orange Charogne Cerruti L`Essence de Cerruti Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Diesel Only The Brave by Bunka Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Michel Germain Sexual Sugar Daddy