Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pergolese Parfums Pergolese Paris dla kobiet

Pergolese Parfums Pergolese Paris dla kobiet

Pergolese Parfums Pergolese Paris dla kobiet Zdjęcia Pergolese Parfums Pergolese Paris dla kobiet Zdjęcia Pergolese Parfums Pergolese Paris dla kobiet Zdjęcia Pergolese Parfums Pergolese Paris dla kobiet Zdjęcia

Pergolese marki Parfums Pergolese Paris to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pergolese został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są bergamotka, frezja, piwonia i czarna porzeczka; nutami serca są magnolia, herbata, czerwone jagody, lilia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, morela, ambra i wanilia.

Bergamotka Frezja Piwonia Czarna porzeczka

Magnolia Herbata Czerwone jagody Lilia Jaśmin

Piżmo Morela Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pergolese by Parfums Pergolese Paris.

Pergolese Recenzje Perfum

agaj1981
agaj1981

Zakochałam się lata temu w tym zapachu ale teraz nigdzie go nie mogę znależć ;-( pomocy gdzie mozna kupić ;(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Pergolese Paris Pergolese, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Pergolese Paris Pergolese, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pergolese marki Parfums Pergolese Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pergolese marki Parfums Pergolese Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Miami Glow Jil Sander Stylessence Elizabeth Arden Green Tea Lotus Victoria`s Secret Very Sexy for Her Lulu Castagnette Just 4 U :-X Ella Mikao Yujin Floa Sarantis B.U. Sexy Corine de Farme Witch Hay Lin La Prairie Life Threads Sapphire Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Lulu Castagnette Lady Castagnette Jeanne Arthes Lover