Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jardin de Genty Blanc Parfums Genty dla kobiet

Jardin de Genty Blanc Parfums Genty dla kobiet

Jardin de Genty Blanc Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Jardin de Genty Blanc marki Parfums Genty to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jardin de Genty Blanc został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i nuty zielone; nutami serca są białe kwiaty, róża i brzoskwinia; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Mandarynka Czarna porzeczka Nuty zielone

Białe kwiaty Róża Brzoskwinia

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin de Genty Blanc by Parfums Genty.

Jardin de Genty Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Jardin de Genty Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Jardin de Genty Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin de Genty Blanc marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin de Genty Blanc marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Avon Crystal Aura Al-Rehab Mubakhar Al-Rehab Maysoon Fresh Cannabis Rose Olivier Strelli The World Is Wonderful Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Lorenzo Villoresi Musk Shania Twain Shania Starlight Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Tom Ford White Musk Collection Musk Pure LR Heidi Klum Dreams