Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Colore Colore Yellow Parfums Genty dla kobiet

Colore Colore Yellow Parfums Genty dla kobiet

Colore Colore Yellow Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Colore Colore Yellow marki Parfums Genty to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Colore Colore Yellow został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka, cytryna, grejpfrut, nuty zielone i gruszka; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i wiciokrzew; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Cytryna Grejpfrut Nuty zielone Gruszka

Jaśmin Róża Konwalia Wiciokrzew

Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colore Colore Yellow by Parfums Genty.

Colore Colore Yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Colore Colore Yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Colore Colore Yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colore Colore Yellow marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colore Colore Yellow marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea IKKS Ikks Woman Bronnley Orchid Salvador Dali Eau de Dali mark. mark Earth Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Cofinluxe Watt Mauve Cale Fragranze d’Autore Ozio Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Lucien Lelong Tailspin