Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paris Baby Parfums Elite dla kobiet

Paris Baby Parfums Elite dla kobiet

Paris Baby Parfums Elite dla kobiet Zdjęcia Paris Baby Parfums Elite dla kobiet Zdjęcia Paris Baby Parfums Elite dla kobiet Zdjęcia Paris Baby Parfums Elite dla kobiet Zdjęcia Paris Baby Parfums Elite dla kobiet Zdjęcia

Paris Baby marki Parfums Elite to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Paris Baby został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są frezja, czerwone jabłko i bellini; nutami serca są osmantus, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Frezja Czerwone jabłko Bellini

Osmantus Jaśmin Kwiat pomarańczy

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Baby by Parfums Elite.

Paris Baby Recenzje Perfum

kasia1236
kasia1236

Piękne perfumki, niska cena, świetna trwałość, duża projekcja.

Na pierwszy ogień wyczuwam jakiś delikatny alkohol z kwiatami. Nie słodki, lecz odrobinkę cierpki. Po 2 godzinach można wyczuć trochę wanilii z czymś cięższym, a dokładnie drzewem sandałowym. Na końcu, po 5 godzinach wyraźnie czuję jabłko z kwiatami i wanilią. Wtedy już stają się bardzo delikatne aż do końca.

Wydaje mi się, że jest to zapach dla dziewczyn, które chcą się wyróżnić, i stać się troszkę już poważniejsze :)

Buraska
Buraska

Paris Baby to nie do końca moje klimaty, ale jest bardzo przyjemny. Najbardziej podoba mi się początek, bo najwyraźniej czuć brzoskwinię. Później robi się bardziej pudrowy. Perfumy są eleganckie, nadają się raczej na zimne pory roku, bo zapach jest dość ciężki.

agusia12321
agusia12321

Spodziewałam się czegoś więcej, a dostałam namiastkę tego czego oczekiwałam. Źle nie jest, zapach odpowiedni na wieczór, randkę, kolację przy świecach. Kojarzy mi się z gorącym, upalnym wieczorem w Indiach..dlaczego w Indiach, bo wyczuwam w Paris Baby przede wszystkim ciężkie nuty, ale nie mdłe. Frezja faktycznie jest obecna, ale w pierwszych akordach zapachu, potem na pierwsze miejsce wysuwa się piżmo i drzewo sandałowe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Elite Paris Baby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Elite Paris Baby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Baby marki Parfums Elite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Baby marki Parfums Elite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Yellow Giorgio Armani Acqua di Gioia Nike Nike Azure Woman Burberry Burberry Brit Rhythm for Women Ghost Ghost Kenzo L'Eau par Kenzo Versace Versace Prada Prada Candy Cacharel Amor Amor Salvador Dali Dalissime Guerlain Idylle Miraculum Pani Walewska Sweet Romance Sarantis C-Thru Pearl Garden Elizabeth Arden Green Tea Tesori d`Oriente Tiare delle Indie Avon Incandessence Cacharel LouLou Cacharel Noa Moschino Cheap & Chic Light Clouds Christian Dior Poison Girl