Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miss Elite Model In Love Parfums Elite dla kobiet

Miss Elite Model In Love Parfums Elite dla kobiet

lekko korzenny

Miss Elite Model In Love marki Parfums Elite to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Elite Model In Love został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są gardenia, różowy pieprz, liść czarnej porzeczki, anyż gwiazdkowaty, bergamotka i tangeryna; nutami serca są lilia, magnolia i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia i jaśmin.

Gardenia Różowy pieprz Liść czarnej porzeczki Anyż gwiazdkowaty Bergamotka Tangeryna

Lilia Magnolia Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Elite Model In Love by Parfums Elite.

Miss Elite Model In Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Elite Miss Elite Model In Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Elite Miss Elite Model In Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Elite Model In Love marki Parfums Elite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Elite Model In Love marki Parfums Elite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Trussardi Trussardi Inside for women Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Marilyn Miglin Divine Prada L`Eau Ambree Anya`s Garden Fairchild Adidas Adidas Sensual Instinct Arno Sorel Sham'n Dream Giorgio Valenti Rose Noire Secret Sanctuary Sanctuary Classic