Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Elite Model Attitude for Him Parfums Elite dla mężczyzn

Elite Model Attitude for Him Parfums Elite dla mężczyzn

Elite Model Attitude for Him marki Parfums Elite to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Elite Model Attitude for Him został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bergia. Nutami głowy są anyż, bergamotka i pieprz; nutami serca są jagody jałowca i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wanilia, wetyweria i brazylijskie drzewo różane.

Anyż Bergamotka Pieprz

Jagody jałowca Cedr

Fasolka tonka Piżmo Wanilia Wetyweria Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elite Model Attitude for Him by Parfums Elite.

Elite Model Attitude for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Elite Elite Model Attitude for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Elite Elite Model Attitude for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elite Model Attitude for Him marki Parfums Elite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elite Model Attitude for Him marki Parfums Elite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Salvador Dali Black Sun Ralph Lauren Polo Black Perry Ellis 360° Blue for Men Jean Patou Voyageur Jo Malone Vetyver Mark Buxton Sounds & Visions Azzaro Twin for Men Ajmal Facets of Him Animale Azul Czech & Speake No 88 Fragonard Beau Gosse