Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Elite Model Attitude Parfums Elite dla kobiet

Elite Model Attitude Parfums Elite dla kobiet

Mam: 1

karmelowy

Elite Model Attitude marki Parfums Elite to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elite Model Attitude został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki, gruszka i konwalia; nutami serca są fiołek, osmantus i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra i karmel.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Gruszka Konwalia

Fiołek Osmantus Róża

Fasolka tonka Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elite Model Attitude by Parfums Elite.

Elite Model Attitude Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Elite Elite Model Attitude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Elite Elite Model Attitude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elite Model Attitude marki Parfums Elite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elite Model Attitude marki Parfums Elite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Christina Aguilera Christina Aguilera Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet NafNaf NafNaf Paul Sebastian Design Alfred Sung Encore Amouage Esprit d`Amouage Tom Ford Champaca Absolute Essentially Me White Blooms D.S. & Durga My Indian Childhood Luciano Soprani Active Halloween Halloween Water Lily