Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Elite Gold Limited Edition Parfums Elite dla kobiet

Elite Gold Limited Edition Parfums Elite dla kobiet

karmelowy

Elite Gold Limited Edition marki Parfums Elite to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Elite Gold Limited Edition został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka i lilia; nutą serca jest osmantus; nutami bazy są karmel, fasolka tonka i ambra.

Czarna porzeczka Gruszka Lilia

Osmantus

Karmel Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elite Gold Limited Edition by Parfums Elite.

Elite Gold Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Elite Elite Gold Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Elite Elite Gold Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elite Gold Limited Edition marki Parfums Elite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elite Gold Limited Edition marki Parfums Elite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
April Aromatics Liquid Dreams D.S. & Durga Rosa Americana TerraNova White Ginger Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Morgan My Morgan Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Hermes Hiris Miller Harris Jasmin Vert Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier