Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mythique Parfums DelRae dla kobiet

Mythique Parfums DelRae dla kobiet

Miałem: 1

Mythique Parfums DelRae dla kobiet Zdjęcia

Mythique marki Parfums DelRae to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są mandarynka, bluszcz i bergamotka; nutami serca są jaśmin, piwonia i irys; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambrette (piżmo ambrowe).

Mandarynka Bluszcz Bergamotka

Jaśmin Piwonia Irys

Drzewo sandałowe Paczula Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mythique by Parfums DelRae.

Mythique Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

Zgadzam sie z Iza, co do dziwnego pierwszego wrażenia tyle ,że w moim przypadku nie fleczer to a rozlana w aptece waleriana raczej :)

Po -niewielkiem-upływie czasu zaczyna ujawniać, jak dla mnie, mieszankę piwonii z drzewem sandałowym przetykaną innymi,zmieniającymi się z czasem wonnościami.

im dłużej na mnie tym bardziej wpadają w odcień czerwieni lekko przypruszony pudrem.

kojarzą mi sie z burleską.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums DelRae Mythique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums DelRae Mythique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mythique marki Parfums DelRae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mythique marki Parfums DelRae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Diesel Diesel Green Feminine Lacoste Lacoste Pour Femme Guerlain L'Instant Magique Jil Sander Jil Sander Pure Esteban Tourbillon de thé Emanuel Ungaro Divas Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Ajmal Unveil Eisenberg Back To Paris Kristel Saint Martin Parfum D'Or