Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Eau Illuminee Parfums DelRae dla kobiet

Eau Illuminee Parfums DelRae dla kobiet

Miałem: 2

Eau Illuminee marki Parfums DelRae to aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Nutami głowy są bergamotka, bazylia i nuty zielone; nutami serca są irys i lawenda; nutami bazy są fasolka tonka, mech dębowy i labdanum.

Bergamotka Bazylia Nuty zielone

Irys Lawenda

Fasolka tonka Mech dębowy Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Illuminee by Parfums DelRae.

Eau Illuminee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums DelRae Eau Illuminee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums DelRae Eau Illuminee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Illuminee marki Parfums DelRae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Illuminee marki Parfums DelRae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Perry Ellis Portfolio Green for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Ferrari Ferrari passion Unlimited Yves Rocher Homme Nature L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Odori Tabacco Elizabeth Arden Green Tea Exotic Fred Hayman Hollywood for Men Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Ginseng Root