Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Debut Parfums DelRae dla kobiet

Debut Parfums DelRae dla kobiet

Miałem: 2

Debut marki Parfums DelRae to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Nutami głowy są bergamotka, lima i nuty zielone; nutami serca są ylang-ylang, konwalia, kwiat lipy i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Lima Nuty zielone

Ylang-ylang Konwalia Kwiat lipy Cyklamen

Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debut by Parfums DelRae.

Debut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums DelRae Debut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums DelRae Debut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debut marki Parfums DelRae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debut marki Parfums DelRae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Escada Escada Sport  Feeling Free Jacomo Silences Calvin Klein Eternity Summer 2008 Morgan My Morgan Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Gres Pastel de Cabotine Lili Bermuda Coral A Perfume Organic Green Stacked Style Baroque Bleu Max Azria BCBGirls Nature