Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Debut Parfums DelRae dla kobiet

Debut Parfums DelRae dla kobiet

Miałem: 2

Debut marki Parfums DelRae to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Nutami głowy są bergamotka, lima i nuty zielone; nutami serca są ylang-ylang, konwalia, kwiat lipy i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Lima Nuty zielone

Ylang-ylang Konwalia Kwiat lipy Cyklamen

Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debut by Parfums DelRae.

Debut Recenzje Perfum

Debut by Parfums DelRae 1.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums DelRae Debut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums DelRae Debut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debut marki Parfums DelRae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debut marki Parfums DelRae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Monyette Paris Coquette Tropique Menard Eau de M Soar Gres Folie Douce Annick Goutal Des Lys Robert Piguet Futur Ayala Moriel Fetish Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Strange Invisible Perfumes Fair Verona