Marki » N-Q » « Grupy

Bois de Paradise Parfums DelRae dla kobiet

Bois de Paradise Parfums DelRae dla kobiet

Bois de Paradise marki Parfums DelRae to perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są francuska róża, jeżyna, przyprawy i figa; nutami bazy są ambra, nuty drzewne, Żywice i kadzidło.

Cytrusy

Francuska róża Jeżyna Przyprawy Figa

Ambra Nuty drzewne Żywice Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Paradise by Parfums DelRae.

Mon Nom Est Rouge
Rose Divine

Bois de Paradise Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Piękne kadzidlane perfumy. Kadzidlano-przyprawowo-owocowe.
Kadzidło z cytrusami, niesłodkimi przyprawami (wyczuwam głównie imbir) i różą - lekko kwaskową i chrupiącą.
Sprawiają wrażenie, jakby były wilgotne.
Jednocześnie dzikie i znajome, aromatyczne, orientalne, magiczne, relaksujące...
Najwyższa przyjemność w noszeniu. Gdybym miała sobie sprawić perfumy z wyraźnym kadzidłem, to byłby pierwszy kandydat.

Mieszanka owoców (według nut to głównie czarna porzeczka), róży i cytrusów, które szczególnie mocno czuć na początku. W bazie odrobina ambry i wanilii. Uroczy i wdzięczny zapach, ale to właściwie nic nadzwyczajnego.

Według informacji na stronie Galilu The Times okrzyknął te perfumy jednymi z najdoskonalszych ostatniej dekady. Szczerze mówiąc, znam dużo ładniejszych i ciekawszych. Dość trwały, ale trzyma się raczej blisko skóry.

Bois de Paradise by Parfums DelRae 3.90 out of 5 based on 12 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums DelRae Bois de Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums DelRae Bois de Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Paradise marki Parfums DelRae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Paradise marki Parfums DelRae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais The Different Company Sublime Balkiss Serge Lutens Feminite du Bois M. Micallef Gaiac M. Micallef Patchouli Keiko Mecheri Ume Byredo Pulp Diptyque L'Ombre Dans L'Eau L`Erbolario Dolcelisir Montale Intense Cafe Donna Karan Black Cashmere Lubin Idole Eau de Parfum Hermes L’Ambre des Merveilles Penhaligon`s Vaara Diptyque Volutes Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Giorgio Armani Sensi Alexander McQueen Kingdom Diptyque Do Son