Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Amoureuse Parfums DelRae dla kobiet

Amoureuse Parfums DelRae dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

miodowy

Amoureuse marki Parfums DelRae to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Nutami głowy są tangeryna i kardamon; nutami serca są tuberoza, jaśmin i lilia; nutami bazy są mech dębowy, miód i drzewo sandałowe.

Tangeryna Kardamon

Tuberoza Jaśmin Lilia

mech dębowy Miód Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amoureuse by Parfums DelRae.

Amoureuse Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo wyrazisty zapach.Dosyć ciężki i ogoniasty.od otwarcia dominująca tuberoza w sercu spleciona z jaśminem i lilią ale to ona gra pierwsze skrzypce. Baza jest bazą -dla tuberozy. Wystarczy delikatna aplikacja aby osiagnąć moc zatem proponuję delikatnie, bowiem od nadmiaru może zaboleć głowa.Piękny, gęsty, mocny zapach.Bukiet intensywnych kwiatów polanych miodem. Tylko wyruszyć na poszukiwanie miłości. Bardzo mi się podoba, jest trwały i ciepły.Flakon ciężki zapowiadający niebanalny zapach.

Kasiunia K-P
Kasiunia K-P

Szkoda że tak słabo jest wyczuwalna słodka, korzenna nuta kardamonu i mandarynki. Podobnie pachną perfumy Kenzo Jungle, one również mają kardamon i mandarynkę w nucie głowy. Ale tu ta nuta w Amoureuse jest jedynie delikatnie wyczuwalna w tle. Najmocniej czułam niestety mech dębowy, dymny, wilgotny, skórzasty.
Myślałam, że będzie radosny i lekki, jak bukiet kwiatów tuberozy, jaśminu i lilii. Bo taka w mojej interpretacji jest miłość. I tak też wyobrażałam sobie ten zapach. Amoureuse to zapach retro, zmysłowy, ciężki i mocny. Dla mnie za ciężki, za wilgotny, za mroczny.

Początek to sporo cytrusów i kardamon, później dołącza jeszcze dość subtelny jaśmin i miód. Baza jest słodka, delikatnie waniliowa, w tle wciąż czuję kardamon. Średnio trwały, raczej blisko skóry.

Amoureuse by Parfums DelRae 2.86 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums DelRae Amoureuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums DelRae Amoureuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amoureuse marki Parfums DelRae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amoureuse marki Parfums DelRae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Tokyo Bloom Bottega Veneta Knot Prada Infusion d'Iris Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Atelier Cologne Oolang Infini Atelier Cologne Bois Blonds Serge Lutens Chergui Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Marc Jacobs Mod Noir Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Chanel Chanel No 5 Eau Premiere (2015) Tom Ford Costa Azzurra Olfactive Studio Panorama Diptyque Eau de Lierre Parfumerie Generale PG25 Indochine Chanel Cristalle Eau de Parfum Balenciaga B. Balenciaga Diptyque Eau Duelle Chanel Gardenia