Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

English Blazer Parfums Bleu dla mężczyzn

English Blazer Parfums Bleu dla mężczyzn

morski

English Blazer marki Parfums Bleu to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są woda morska, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są goździk (przyprawa), kardamon, bazylia i liść laurowy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Woda morska Cytryna Amalfi Mandarynka

Goździk (przyprawa) Kardamon Bazylia Liść laurowy

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Blazer by Parfums Bleu.

English Blazer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Bleu English Blazer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Bleu English Blazer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Blazer marki Parfums Bleu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Blazer marki Parfums Bleu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Bill Blass Basic Black Avon Perceive for Men Creed Erolfa Creed Green Valley Gres Air de Cabochard Roja Dove Unspoken Comme des Garcons H&M Animale Animale Lancome Trophee Amway Quixotic Brooksfield Brooksfield Men Jacques Fath Ellipse