Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Blue Stratos Parfums Bleu dla mężczyzn

Mam: 1

morski
ziołowy

Blue Stratos marki Parfums Bleu to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są woda morska, bergamotka, grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są geranium i paczula; nutami bazy są piżmo, tymianek, mięta, sosna, nuty drzewne i bazylia.

Woda morska Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi

Geranium Paczula

Piżmo Tymianek Mięta Sosna Nuty drzewne Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Stratos by Parfums Bleu.

Blue Stratos Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Woda, duzo wody, niebieskiej, niebieskozielonej, turkusowej... Mietowe listki i doniczki ze swiezymi ziolami. Cytruski mniam mniam. Krzysztof ma zaglowke w Kiekrzu, granatowe trampki i kupuje Stratosa w Baltonie. Kiekrz nadal jest pod Poznaniem, zaglowki pewno zaczna niedlugo sezon, z Krzysztofem gadam na Skypie. Stratos tez jest- tym razem w St. Louis przyplynal do mojego noska od zawietrznej, w budzacej sie na wiosne marinie nad rzeka Mississippi. Zapach delikatny choc meski, wieczny i wietrzny - u mezczyzn mnie to nie razi... Wiec poplynmy raz jeszcze...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Bleu Blue Stratos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Bleu Blue Stratos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Stratos marki Parfums Bleu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Stratos marki Parfums Bleu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Mugler Cologne Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Creed Royal Ceylan Patyka Hesperide Burberry Burberry Summer Men 2009 Demeter Fragrance Fiery Curry Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 O Boticario Ma Cherie Acorelle Lotus Bambou Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver Fragonard Cologne Grand Luxe