Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues dla kobiet

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues dla kobiet

ozonowy
Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia

Violettes de Toulouse Eau de Toilette marki Parfums Berdoues to kwiatowe perfumy dla kobiet. Violettes de Toulouse Eau de Toilette został wydany w 1936 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, irys, jaśmin, malina, piżmo, fasolka tonka, heliotrop i liść fiołka.

Fiołek Irys Jaśmin Malina Piżmo Fasolka tonka Heliotrop Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues.

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violettes de Toulouse Eau de Toilette marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violettes de Toulouse Eau de Toilette marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Avon U by Ungaro for Her Il Profvmo Aria di Mare M∙A∙C Turquatic Neotantric (I am) a Sex Goddess Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Rifat Ozbek Ozbek 1001 Henri Bendel Rose Petals I Profumi di Firenze Lilla Serenella Peter Andre Mysterious Girl