Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet

Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet

Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia

Violette Divine marki Parfums Berdoues to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i liść fiołka; nutami serca są cedr virginia, fiołek i tytoń leśny; nutami bazy są drzewo sandałowe i tuberoza.

Mandarynka Liść fiołka

Cedr Virginia Fiołek Tytoń leśny

Drzewo sandałowe Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette Divine by Parfums Berdoues.

Violette Divine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Violette Divine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Violette Divine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette Divine marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette Divine marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Dream Angels Halo Lomani Cruiser for Women Prada No5 Narciso La Perla J`Aime Les Fleurs Adrienne Vittadini Venezia Renee Mediterranean Lily Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Le Jardin Retrouve Jasmin JoAnne Bassett Chantelle Melvita Floral Water Rosa Profumi Capri Capri Night Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale