Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet

Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet

Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia Violette Divine Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia

Violette Divine marki Parfums Berdoues to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i liść fiołka; nutami serca są cedr virginia, fiołek i tytoń leśny; nutami bazy są drzewo sandałowe i tuberoza.

Mandarynka Liść fiołka

Cedr Virginia Fiołek Tytoń leśny

Drzewo sandałowe Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette Divine by Parfums Berdoues.

Violette Divine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Violette Divine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Violette Divine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette Divine marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette Divine marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Kenzo Kenzo Leonard Nuit Fabuleuse Jessica McClintock Jess Celine Dion Spring in Provence Les Parfums de Rosine Parfums Rose Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Essentially Me Classique Jalaine Gardenia Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Crabtree & Evelyn Gardenia