Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Violette Cherie Parfums Berdoues dla kobiet

miodowy
ozonowy
Violette Cherie Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia

Violette Cherie marki Parfums Berdoues to kwiatowe perfumy dla kobiet. Violette Cherie został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bez, fiołek i liść fiołka; nutami serca są biały miód, neroli i mimoza; nutami bazy są konwalia i piżmo.

Bez Fiołek Liść fiołka

Biały miód Neroli Mimoza

Konwalia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette Cherie by Parfums Berdoues.

Violette Cherie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Violette Cherie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Violette Cherie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette Cherie marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette Cherie marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bill Blass Bill Blass for Women L`Occitane en Provence Eau de Miel Roccobarocco Roccobarocco L`Erbolario Tuberosa Kenzo Eau De Fleur de Soie Kenzo Kenzo Amour Florale Demeter Fragrance Jasmine Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Smell Bent 2010 Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette NANADEBARY Bronze Faberlic Charme