Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Viola Odorata Parfums Berdoues dla kobiet

Viola Odorata Parfums Berdoues dla kobiet

Mam: 1

Viola Odorata marki Parfums Berdoues to cytrusowe perfumy dla kobiet. Viola Odorata został wydany w 1902 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza, tangeryna i fiołek.

Neroli Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Tangeryna Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viola Odorata by Parfums Berdoues.

Viola Odorata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Viola Odorata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Viola Odorata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viola Odorata marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viola Odorata marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Mona di Orio Lux Myrurgia 1916 Tonatto Profumi Iss M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Anthousa Citrus Sorbet Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Adolfo Dominguez Azahar Melvita Orange Zest Bond No 9 Texas Coleen Rooney Coleen X Summer