Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Viola Odorata Parfums Berdoues dla kobiet

Viola Odorata Parfums Berdoues dla kobiet

Mam: 1

Viola Odorata marki Parfums Berdoues to cytrusowe perfumy dla kobiet. Viola Odorata został wydany w 1902 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza, tangeryna i fiołek.

Neroli Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Tangeryna Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viola Odorata by Parfums Berdoues.

Viola Odorata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Viola Odorata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Viola Odorata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viola Odorata marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viola Odorata marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Oscar de la Renta Oscar Citrus L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Roccobarocco Mouse Fragonard Citron Emilio Pucci Sabbia 167 Royall Fragrances Royall Lyme Lili Bermuda Fresh Water Atkinsons Gold Medal Detaille Fleur Roger Vivier Le Neroli Acqua di Genova Fontana di Trevi XII