Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Vetivera Herbacea Parfums Berdoues dla mężczyzn

Vetivera Herbacea Parfums Berdoues dla mężczyzn

Vetivera Herbacea marki Parfums Berdoues to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka i cedr; nutami serca są neroli i wetyweria; nutami bazy są fasolka tonka i piżmo.

Mandarynka Cedr

Neroli Wetyweria

Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetivera Herbacea by Parfums Berdoues.

Vetivera Herbacea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Vetivera Herbacea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Vetivera Herbacea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetivera Herbacea marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetivera Herbacea marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Lacoste Booster Guess Guess Man Ayala Moriel Arsenal Histoires de Parfums 1828 Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Bath and Body Works White Citrus Caron Alpona Illume Happiology Yuzu Mint Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Erbario Toscano Agrumato di Costa