Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Framboise Parfums Berdoues dla kobiet

Vanille Framboise Parfums Berdoues dla kobiet

Vanille Framboise marki Parfums Berdoues to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, jeżyna, czarna porzeczka, pomarańcza, malina, jagoda, opoponaks i fasolka tonka.

Wanilia Jeżyna Czarna porzeczka Pomarańcza Malina Jagoda Opoponaks Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Framboise by Parfums Berdoues.

Vanille Framboise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Vanille Framboise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Vanille Framboise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Framboise marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Framboise marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Chopard Mira-Bai Thierry Mugler Angel Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Jessica Simpson Fancy L`Erbolario Mandorla Annick Goutal Vanille Exquise IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Strange Invisible Perfumes Elektrou