Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Framboise Parfums Berdoues dla kobiet

Vanille Framboise Parfums Berdoues dla kobiet

Vanille Framboise marki Parfums Berdoues to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, jeżyna, czarna porzeczka, pomarańcza, malina, jagoda, opoponaks i fasolka tonka.

Wanilia Jeżyna Czarna porzeczka Pomarańcza Malina Jagoda Opoponaks Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Framboise by Parfums Berdoues.

Vanille Framboise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Vanille Framboise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Vanille Framboise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Framboise marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Framboise marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Il Profvmo Chocolat Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Jessica Simpson Fancy Lollia Wish Bath and Body Works Vanilla Noir Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Demeter Fragrance Tootsie Roll Demeter Fragrance Ginger Cookie Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Demeter Fragrance Gingerbread Victoria`s Secret Luscious Kisses Des Filles a la Vanille Patchouli