Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes Parfums Berdoues dla kobiet

Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes Parfums Berdoues dla kobiet

mydlany
Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes Parfums Berdoues dla kobiet Zdjęcia

Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes marki Parfums Berdoues to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są konwalia, nuty zielone i aldehydy; nutami serca są jaśmin i cyklamen; nutami bazy są róża, piżmo i kwiat pomarańczy.

Konwalia Nuty zielone Aldehydy

Jaśmin Cyklamen

Róża Piżmo Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes by Parfums Berdoues.

Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Contes Bucoliques Bal de Clochettes marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Moschino L`eau Cheap and Chic Fine Fragrances & Cosmetics Lace Revlon Charlie Maurer & Wirtz Tosca Carthusia Aria di Capri John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Rive Gauche Light Yves Saint Laurent Rive Gauche Fraicheur Molyneux Vivre Novaya Zarya Or des Scythes Vicky Tiel Venus Amway Quixotic