Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Citrus Hesperida Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

Citrus Hesperida Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

Citrus Hesperida marki Parfums Berdoues to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus Hesperida został wydany w 1902 roku. Nutami głowy są cytrusy, pomarańcza i cytryna; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i wetyweria; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Cytrusy Pomarańcza Cytryna

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wetyweria

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Hesperida by Parfums Berdoues.

Citrus Hesperida Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Citrus Hesperida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Citrus Hesperida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Hesperida marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Hesperida marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Burberry Weekend for Men Cattier Eau de Matin Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Floris Limes O Boticario Acqua Fresca Parfums Berdoues Viola Odorata Caswell Massey Pomegranate Caswell Massey Lime Demeter Fragrance Little Twin Stars Jo Wood Organics Langa Niven Morgan Blue Scent