Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Cardamomum Vegetalis Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

Cardamomum Vegetalis Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

Cardamomum Vegetalis marki Parfums Berdoues to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cardamomum Vegetalis został wydany w 1902 roku. Nutami głowy są bergamotka i kardamon; nutami serca są lawenda i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Kardamon

Lawenda Róża

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cardamomum Vegetalis by Parfums Berdoues.

Cardamomum Vegetalis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cardamomum Vegetalis marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cardamomum Vegetalis marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Police B-Cool Lorenzo Villoresi Garofano Odori Zafferano Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Demeter Fragrance Chai Tea Ayala Moriel Palas Atena Rasasi Deserve Men Eisenberg J'ose Etat Libre d`Orange Sex Pistols Madonna Nudes 1979 Pour Homme Zara Zara Man