Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

1902 Violette Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Violette Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Violette marki Parfums Berdoues to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, fiołek, liść fiołka, bez, malina, migdałowiec, jaśmin, irys, piżmo, opoponaks i truskawka.

Bergamotka Fiołek Liść fiołka Bez Malina Migdałowiec Jaśmin Irys Piżmo Opoponaks Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Violette by Parfums Berdoues.

1902 Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Violette marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Violette marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Ralph Lauren Ralph Cool Jean Patou Un Amour de Patou Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Liz Claiborne Spark Seduction Sarantis C-Thru Ruby Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Victoria`s Secret Secret Crush Sinfonia di Note Petale Rose Tiens Dolly Kiss Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman