Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

1902 Violette Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Violette Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Violette marki Parfums Berdoues to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, fiołek, liść fiołka, bez, malina, migdałowiec, jaśmin, irys, piżmo, opoponaks i truskawka.

Bergamotka Fiołek Liść fiołka Bez Malina Migdałowiec Jaśmin Irys Piżmo Opoponaks Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Violette by Parfums Berdoues.

1902 Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Violette marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Violette marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Salvatore Ferragamo Incanto Charms Christian Dior Midnight Charm Jil Sander Jil Sander No 4 Torrente My Torrente Esprit Connect for Her Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Clean Fresh Laundry Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore So...? So...?Desirable Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie