Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

1902 Violette Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Violette Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Violette marki Parfums Berdoues to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, fiołek, liść fiołka, bez, malina, migdałowiec, jaśmin, irys, piżmo, opoponaks i truskawka.

Bergamotka Fiołek Liść fiołka Bez Malina Migdałowiec Jaśmin Irys Piżmo Opoponaks Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Violette by Parfums Berdoues.

1902 Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Violette marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Violette marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Tous Baby Jacadi Jacadi Fille Police Pure Woman Romea D`Ameor The Princess of Venice Guepard Miss Guepard Van Gils Her Aura Loewe Loewe L Corine de Farme High School Musical Ulric de Varens Mini Varens 31 Britney Spears Radiance Des Filles a la Vanille Je T'aime