Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

1902 Vetiver Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Vetiver Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

1902 Vetiver marki Parfums Berdoues to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, dzięgiel, werbena cytrynowa, słonecznik, dąb, wetyweria, piżmo, szałwia, lima, bergamotka i rozmaryn.

Lawenda Dzięgiel Werbena cytrynowa Słonecznik Dąb Wetyweria Piżmo Szałwia Lima Bergamotka Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Vetiver by Parfums Berdoues.

1902 Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Vetiver marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Vetiver marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Emanuel Ungaro Apparition Homme Sean John Unforgivable Black Antica Farmacista Fico Verde Jardin de France Vetiver Creed Windsor O Boticario Vetiver Brasil Roxana Illuminated Perfume Q D.S. & Durga Cowboy Grass Nickel Ulla Lala Sinfonia di Note Bouquet de Bois Nicolai Parfumeur Createur Baladin