Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

1902 Tonique Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Tonique Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Tonique marki Parfums Berdoues to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, geranium, drzewo sandałowe, bergamotka, cytryna amalfi, lima, dąb, pomarańcza, estragon i mech dębowy.

Lawenda Wetyweria Geranium Drzewo sandałowe Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Dąb Pomarańcza Estragon mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Tonique by Parfums Berdoues.

1902 Tonique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Tonique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Tonique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Tonique marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Tonique marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Lacoste Hot Play Paris Hilton Paris Hilton for Men Jil Sander Jil Sander Man Ferrari Ferrari Light Essence Hollister Jake Azzaro Pure Vetiver Bella Bellissima Perfect Man The Different Company De Bachmakov Ortigia Sicilia Coral Shell Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis