Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

1902 Tonique Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Tonique Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Tonique marki Parfums Berdoues to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, geranium, drzewo sandałowe, bergamotka, cytryna amalfi, lima, dąb, pomarańcza, estragon i mech dębowy.

Lawenda Wetyweria Geranium Drzewo sandałowe Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Dąb Pomarańcza Estragon Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Tonique by Parfums Berdoues.

1902 Tonique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Tonique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Tonique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Tonique marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Tonique marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! Joop! Go Ralph Lauren Romance for Men Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Fragonard Papa Cheri Geo. F. Trumper Lavender Water Jardin de France Svetlana Compagnia Delle Indie Patchouly Guerlain Guerlain Homme Intense Profumum Roma Victrix Shantara Shaman Adidas Adidas Urban Spice